Podejmij razem ze mną „Witaminowe Wyzwanie dla Mam”

kubus_sniadanie3

Po pierwsze drugie śniadanie! Każda Mama dobrze wie, że zdrowe drugie śniadanie pełni bardzo ważną rolę w codziennej diecie dzieci. Nasze maluchy są w ciągłym ruchu i każdego dnia odkrywają wielki  świat, dlatego chcemy im dać wszystko, co najlepsze 🙂 .  Dziecko właściwie odżywione będzie lepiej funkcjonowało, będzie bardziej skupione oraz aktywniejsze.

My na drugie śniadanie polecamy wesołe kanapeczki, owoce oraz Kubusia GO! Multiwitamina 🙂 Dlaczego sok? Gdyż stanowi porcję cennych witamin i jest wygodnym elementem zdrowego posiłku 🙂 !

Kubuś GO! w lekkiej butelce to fajne rozwiązanie na drugie śniadanie dla naszych zuchów, zarówno w szkole, jak i na wycieczce, poza tym w sokach Kubuś są witaminy. Wybierając produkty dla dzieci i dorosłych warto sprawdzić, czy w ich składzie występują te substancje, ponieważ działają one dobroczynnie na cały organizm. Czy wiedzieliście, że witamina C może wpływać na stan dziąseł lub zębów, a witaminy z grupy B pomagają w ukojeniu nerwów? Witaminy to ważny składnik drugiego śniadania. Na co dzień możemy o nim zapominać, a jak się okazuje jego brak  np. w szkole  uczy dzieci ignorowania uczucia głodu, a co najgorsze sprawia, że jemy w sposób impulsywny co popadnie.

Też chciałabyś wiedzieć tyle o witaminach i drugim śniadaniu? Podejmij tak jak ja „Witaminowe Wyzwanie dla Mam” 🙂 . Kilka dni temu Kubuś wystartował z tą akcją na portalu babyonline.pl. Na Kubusiowej stronie możesz wziąć udział w sondzie edukacyjnej dotyczącej witamin i drugiego śniadania oraz wygrać super nagrody! Jeżeli chciałabyś zapytać o poradę dietetyka – kliknij w zakładkę „Forum eksperta”. Aby dowiedzieć się więcej na temat witamin, drugiego śniadania oraz Kubusiowych produktów odwiedź pozostałe zakładki.

Zapraszam do udziału w Witaminowym Wyzwaniu! Dowiedz się więcej na temat cennych witamin oraz zdrowego drugiego śniadania  – sprawdź!

kubus_sniadanie4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Dania śniadaniowe, Kanapeczki, Nasze okienko i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *