Kim będę, gdy dorosnę limitowana kolekcja butelek Avent

Avent_milionaire2

Czy Pola będzie milionerką? Zobaczymy, czas pokaże. Ważne, aby była szczęśliwa i robiła w życiu to, co sprawi jej satysfakcję 🙂 Na razie wszystko pilnie obserwuje i po swojemu komentuje 🙂

Marka Philips Avent w ramach kampanii „Kim będę, gdy dorosnę” wprowadza limitowaną kolekcję butelek Natural ze specjalnymi nadrukami związanymi z zawodami i talentami. Rodzice podczas akcji prowadzonej przez markę zadecydują jakie etykiety pojawią się na nowych butelkach do wyboru mają 20 super grafik, my oczywiście obstawiliśmy szefa kuchni 🙂 ale na zabawnych obrazkach znajdziecie jeszcze m.in.: architekta, milionera, strażaka, policjanta, lekarza, tancerza, ikonę mody, gwiazdę rocka i księżniczkę.

Po zakończeniu kampanii zostanie wyprodukowanych 6 butelek ze zwycięskimi pasjami. Pierwsze zestawy z kolekcji „Kim będę, gdy dorosnę” Milioner i Doktor są dostępne w sklepach już teraz.

My butelkom Avent Natural zaufaliśmy już 10 lat temu, kiedy Ania była jeszcze mała, teraz młodsza siostra Pola rozpoczyna swoją butelkową przygodę. Butelka + laktator tworzą zestaw, który pomaga mi zostawić córcię pod opieką babci, kiedy muszę wyjść na dłużej. Co lubię w butelkach Avent najbardziej, z pewnością szeroki smoczek przypominający pierś mamy, a także fakt, że jej elementy pasują do niekapka, więc można ją również wykorzystać, kiedy maluch podrośnie.

Dzisiejszym wpisem rozpoczynamy nowy działa „Kuchnia maluszka” w którym pokażemy Wam fajne akcesoria i naczynia do karmienia, a także będziemy przygotowywać posiłki dla najmłodszych szkrabów 🙂

Avent_milionaire

Avent_milionaire1

Avent_milionaire3

Ten wpis został opublikowany w kategorii Kuchnia maluszka, Mama testuje i recenzuje, Wszystkie i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *